Stilteprotest voor Palestina, tegen genocide en bezetting, UtrechtNeude, Utrecht. Langs het fietspaddoor Silent Street Protest
Meer informatie
19:00 - 20:30 uur
Luisteren naar Palestijnse literaire stemmen, ZwolleStadkamer Centrum, Christa Westerhofzaal, Zwolledoor Een samenwerking van stichting Bisan en Podium voor Palestina
Meer informatie
Tentoonstelling 'Each Child a Light', FrederiksoordDE PROEF, Majoor van Swietenlaan 15, Frederiksoord
Meer informatie
Events zoeken…
12 februari 2026 / 106e sit-in van Rijksambtenaren in Den Haag
Wat:Protest tegen het door de Nederlandse regering gevoerde 'beleid' aangaande het Israëlische optreden in Gaza en de Westelijke Jordaanoever. Spreker: Tjitske Lingsma, journalist en schrijver. Van haar hand verscheen vorige week een sprekend artikel in De Groene Amsterdammer: 'Hoe ambtenaren zich beleefd en in kleermakerszit tegen ons amorele Israël-beleid verzetten'.
Waar:Den Haag, Ministerie van Buitenlandse Zaken, Rijnstraat 8
12 februari 2026 / Uitzending ‘Gevangen in Palestina’, NPO 2
Wat:In de nieuwe documentaire Gevangen in Palestina gaat journalist Nadia Moussaid naar de bezette Palestijnse gebieden. Na Getuigen van Gaza en Het geweten van Israël, richt zij zich op de dagelijkse realiteit van Palestijnen die leven onder de Israëlische bezetting die gepaard gaat met veel geweld en discriminatie.
12 februari 2026 / Sit-ins op stations in heel Nederland
Wat:Wekelijks lawaaiprotest tegen uithongering en genocide op Palestijnen in Gaza. De protesten beginnen om 18.00 uur, tenzij anders aangegeven. Let op: The Rights Forum probeert de verschillende acties in Nederland zo goed mogelijk bij te houden, maar dat is niet altijd goed mogelijk. Houd de sociale media-pagina's van de plaatselijke solidariteitsorganisaties in de gaten voor de meest actuele informatie.